Державне регулювання

Робота вітчизняних кредитних компаній регулюється Національною комісією в сфері державного регулювання ринків фінансових послуг. Тому, для того, щоб здійснювати законну фінансову діяльність, будь-якій кредитній організації буде потрібна реєстрація, отримання дозвільної документації, ліцензії на надання послуг.
Також, існує ряд законів, положень, ін. документів, спрямованих на забезпечення надання якісних фінансових послуг громадянам, а також, захист прав та інтересів, як кредиторів, так і позичальників.
Для регулювання ринку фінансових послуг з боку держави виконується комплекс заходів. Мета такої роботи захист інтересів споживачів фінпослуг, запобігання кризовим явищам. Зокрема, держава регулює кредитні процентні ставки, їх тип, порядок розрахунку, зміни, індекси тощо. Крім того, Нацкомісією контролюється якість послуг, що надаються і відповідність їх вимогам, встановленим Цивільним кодексом України. Серед основних напрямків в плані реалізації цих завдань є здійснення планомірної, дієвої державної політики, захист прав, інтересів споживачів, забезпечення оптимальних умов для розвитку, роботи ринку фінпослуг в країні. Також держава створює рівні умови для роботи всіх учасників ринку фінпослуг, а також, можливості для доступу до цих послуг споживача.
При цьому держава контролює процес дотримання як тими, хто надає, так і тими, хто отримує послуги в сфері фінансів вимог законодавства України. При цьому на державному рівні запобігається монополізації на фінансовому ринку, забезпечуються умови для здорової конкуренції, сприяння поступовій інтеграції світове фінансове співтовариство.
Тому завдяки державному регулюванню учасники ринку фін послуг - кредитні організації, споживачі, законодавчо захищені в своїх правах і можливостях.

Свідоцтво про ліцензію

Розпорядження про ліцензію

Кредит на картку за 15 хвилин

Оберіть суму

Від 1500 грн

До 3000 грн

Оберіть термін

Від 3 днів

До 15 днів

Тетяна із м. Харків отримала 3000 грн
Оформити кредит