) Послуги в Києві та по Україні Зе Кредит

Послуги

Якщо ви шукаєте онлайн кредити, в The Credit ми можемо запропонувати різні варіанти отримання грошей на життєві потреби. Наш сервіс являє собою свого роду фінансову платформу для вирішення будь-яких грошових проблем миттєво. Онлайн-заявку можна заповнити на мобільному телефоні, планшеті або комп'ютері, де б ви не знаходилися.
Миттєві позики є незабезпеченою формою кредиту, яка є популярною серед багатьох українців. Більш того, немає ніяких обмежень на суму запозичених коштів. Вони можуть використовуватися для різних цілей, включаючи навчання в вузі, весілля, ремонт будинку або авто, подорожі та багато іншого. Швидкий онлайн кредит може допомогти миттєво вирішити свої фінансові проблеми в порівнянні з іншими формами кредитів, що надаються банками.

Які види кредитування надає сервіс The Credit

Наш онлайн сервіс кредитування використовує різні види надання позик для будь-яких цілей. Адже ми прагнемо надати нашим клієнтам найкращий сервіс і право вибору варіантів вирішення своїх фінансових проблем:
- експрес-кредит. Є одним з найшвидших і простих способів швидко отримати готівку на вирішення різних життєвих проблем. Ви можете подати заявку 24x7 використовуючи свій телефон і вже через 15 хвилин отримати гроші на карту банку.
- споживчий кредит. Використання такої позики для покупки побутової техніки, ремонту машини та ін. є швидким і безпроблемним процесом, який включає в себе заповнення простої онлайн-заявки. Легкість і швидкість всього процесу роблять цей тип короткострокових кредитів дуже популярним серед багатьох українців. Адже немає необхідності відвідувати банк, щоб отримати гроші, які потрібні.
- мікрокредіт. Ви можете отримати невелику суму грошей лише за 15 хвилин не відвідуючи банк. У нашому сервісі ця послуга надається без перевірок кредитоспроможності, всіляких затримок, і з наданням розумних строків погашення.
- кредит готівкою. Ви можете отримати миттєву фінансову допомогу в надзвичайних ситуаціях без будь-яких поручительств, документації або кредитних перевірок в будь-який час доби.

Як отримати швидкий кредит онлайн в The Credit?

Якщо ваша заявка заповнена, зазвичай потрібно 15 хвилин, щоб дати відповідь і зробити переказ коштів. Так, отримати кредити в The Credit дуже просто. Все, що вам потрібно зробити, це заповнити анкету. І для того, щоб ми могли обробити заявку, необхідно надати нам наступну інформацію: вказати ПІБ, банківську карту, контактний номер, щоб ми могли зв'язатися з вами і видати гроші. Все, що потрібно, - це просто натиснути кнопку, щоб отримати швидкий кредит готівкою в The Credit.

Кредит на картку за 15 хвилин

Оберіть суму

Від 1500 грн

До 3000 грн

Оберіть термін

Від 3 днів

До 15 днів