Як це працює?

The Credit - сучасна інтернет - платформа, яка забезпечує швидку і прозору видачу швидких кредитів в режимі онлайн.

Як працюють швидкі кредити в The Credit

Крок 1
Заповніть форму на сайті The Credit. Це може зайняти всього декілька хвилин. Вирішіть, скільки грошей вам потрібно і коли ви хочете їх погасити. І впишіть цифрі в віконці. Також вкажіть, проміжок часу, коли ви зможете повернути гроші. Далі введіть промокод. І потім натисніть кнопку «Оформити кредит».
Крок 2
Далі Вам потрібно буде вказати своє прізвище та ім'я, номер телефону, а також, надати нам свій ідентифікаційний номер, дані паспорта, і інформацію про номер банківської карти.
Як тільки ваша заявка буде розглянута, ми відразу ж повідомимо вам. Якщо нам знадобиться додаткова інформація, фахівці сервісу зв'яжуться з вами. Це буде швидко і не потребуватиме збору пакету документів як в банку.
Крок 3
Наші фахівці подбають про те, щоб кредит був зручним і зрозумілим з фінансової точки зору, і щоб ви могли безболісно провести всі виплати. Ми постараємося якомога швидше розглянути вашу заявку і перевести гроші на ваш банківський рахунок. Як тільки кредит буде схвалений, ми миттєво відправимо кошти на карту.

Що таке швидкі кредити онлайн?

Миттєві кредити зазвичай означають позики, які схвалені без довідок про доходи та поручителів. Наш сервіс миттєво переводить гроші в момент подачі заяви. На весь процес витрачається до 15 хвилин. Це означає, що як тільки ви подасте онлайн заявку на кредит, ми автоматично повідомимо вам, чи були вона схвалена. Ми не витрачаємо ваш час на збір документів і очікування в черзі до банківського менеджеру.

Як отримати миттєвий кредит в The Credit

Грошову позику ви отримаєте, якщо:
Вам є 18 років, є паспорт і ІПН.
Ви маєте банківську карту.
У вас є номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.
І не потрібні перевірки банківських історій і надання довідок про доходи.

Прості, зрозумілі умови кредитування

The Credit пропонує швидкі грошові позики на кілька днів або тижнів. Ми позичимо вам гроші на термін вказаний в заявці, і ви завжди можете заплатити його достроково без будь-яких прихованих платежів.
На відміну від деяких кредиторів або банків, ми не будемо продовжувати збільшувати ваш існуючий баланс або заохочувати до мінімальних виплат.
Ми завжди заздалегідь повідомимо вам, яка буде загальна вартість вашого кредиту. І в ньому не буде ніяких вивертів або додаткових зборів, щоб турбуватися, якщо ви дотримуєтеся боку угоди, виплачуючи кредит вчасно.
Ми також покажемо вам вартість вашого кредиту з чіткою розбивкою відсотків і сум виплат.

Зручність отримання миттєвих позик з The Credit

Найкраще в отриманні швидких позик готівкою з The Credit полягає в тому, що вам навіть не потрібно виходити з дому. Ви можете оформити свій кредит онлайн, лежачи на дивані. Все, що вам потрібно, це мобільний пристрій, який підключається до Інтернету. Таким чином, незалежно від того, де ви знаходитесь, ви можете подати заявку на позику.

Чому варто вибрати The Credit для швидкого отримання кредиту?

Діяльність сервісу відбувається в суворій відповідності до законодавства України. Ми працюємо тільки онлайн, і ви можете подати кредитну заявку, не виходячи зі своєї вітальні або кабінету офісу.
Ми розглядаємо заявки миттєво в будь-який час доби.
Якщо у вас є які-небудь питання, наші оператори обслуговування клієнтів завжди готові відповісти на них. Ми дуже пишаємося, що у нас є команда співробітників, які готові допомогти у вирішенні будь-яких фінансових питань.
Наш онлайн - сервіс видає позики навіть з поганою кредитною історії, а також студентам і пенсіонерам.

Кредит на картку за 15 хвилин

Оберіть суму

Від 1500 грн

До 3000 грн

Оберіть термін

Від 3 днів

До 15 днів

Тетяна із м. Харків отримала 3000 грн
Оформити кредит