Приклад розрахунку процентної ставки

Коли ви берете кредит - споживчий, експрес або готівкою, ви повинні розуміти, що за користування грошима доведеться платити. Позичальнику потрібно буде повертати як запозичені кошти, так і відсотки на них.

Що таке відсотки?

Відсотки - це плата, яку вносять за використання грошей. Відсоткова ставка виражається у відсотках від основної суми або первісної позикової суми. Простіше кажучи, кредитор отримує прибуток від видачі позик. І це цілком зрозуміло і можна пояснити.

Як розрахувати відсотки по кредиту?

Для цього можна використовувати онлайн - калькулятор або таблицю, і навіть, зробити розрахунок вручну.
Розглянемо всі на простому прикладі. Наприклад, при 8% ставки при позиці в 1000 грн потрібно буде заплатити 80 грн і в завершенні періоду кредиту потрібно буде виплатити суму в 1080 грн.
Відсоткова ставка безпосередньо впливає на загальний відсоток, що виплачується з будь-якого кредиту. Як правило, позичальники хочуть мінімально можливі процентні ставки, тому що це буде коштувати дешевше. В онлайн - сервісі The Credit відсотки демократичні і розраховані на задоволення потреб клієнтів.

Основні складові кредиту

Для обчислення відсотка знадобиться кілька складових:
Процентна ставка
Тривалість кредиту
Залишок по кредиту, по якому ви платите відсотки
Розмір щомісячного платежу
Але давайте розглянемо ці складові докладніше:
Що таке основна сума? Це гроші, які беруть в борг. В The Credit є можливість пропонувати своїм позичальникам грошові кошти, які допоможуть їм подолати фінансові труднощі. І розміри їх можуть варіюватися від мінімальної - в 500 грн і до сум в кілька тисяч гривень.
Що таке термін кредиту? Сервіс The Credit пропонує різні за тривалістю миттєві, короткострокові позики з доступними процентними ставками і зручним графіком виплат. Час використання позики клієнт визначає при оформленні заявки на отримання грошей онлайн. Це може бути тиждень, місяць або більш тривалий термін.
Що таке графік погашення? Миттєві кредити онлайн можуть мати різні терміни виплат, все залежить від суми і часу, на яке береться позика. Найпоширеніший графік погашення позики - щомісячний.
Що таке сума погашення? Виплата кредиту відбувається наступним чином: певна сума йде на виплату відсотків і потім на те, що залишилося на основній сумі кредиту.

Фахівці сервісу The Credit допоможуть розрахувати процентну ставку

Якщо у вас немає часу або досвіду в розрахунку процентних кредитних ставок, то можна скористатися зручними фінансовими калькуляторами. Такий простий онлайн - інструмент здатний швидко, якісно виконати цю роботу за лічені хвилини. Він повідомить про виплати, які необхідно проводити в обумовлений термін і підкаже суму відсотків, яку в кінцевому підсумку потрібно буде внести.

Кредит на картку за 15 хвилин

Оберіть суму

Від 1500 грн

До 3000 грн

Оберіть термін

Від 3 днів

До 15 днів

Оформити кредит