Про нас

The Credit - онлайн - сервіс кредитів, що забезпечує швидкий, зручний і простий доступ до грошових коштів. Основна сфера нашої роботи - швидкі кредити онлайн для забезпечення різних фінансових проблем населення.

The Credit працює для розширення можливостей українців, що потребують швидких грошових позик, з можливістю подачі заявки в будь-який час і в будь-якому місці. В пакеті послуг нашого сервісу є споживчі, мікро- позики, а також кредити для підприємців, та ін.

Якщо ви хочете швидко отримати гроші в екстреній ситуації, ми докладемо всіх зусиль, щоб вам не довелося витратити час на збори документів для банку. В The Credit процес схвалення заявки проходить швидко і гроші будуть зараховані на банківський рахунок всього за 15 хвилин.

Наша місія

Наша мета - забезпечити просту і швидку фінансову підтримку нашим клієнтам. The Credit відрізняється від інших онлайн-кредиторів тим, що процес подачі заявки і її затвердження займає буквально хвилини. Це сучасна інтернет - платформа надає результати в лічені секунди, а кошти на карту відправляються відразу після затвердження заявки.

Ми обробляємо заявки швидко, враховуючи кожну окрему ситуацію.
Ми відкриті і чесні відносно процентних ставок.
Ми надаємо першокласний сервіс.
Ми повністю автоматизували процес кредитування, і можемо приймати рішення щодо надання позик цілодобово. Немає необхідності в зборі документів, зустрічатися з менеджером банку і не сидіти годинами в очікуванні відповіді по телефону - сервіс працює в режимі реального часу.
Ми дозволяємо заявникам вибирати, скільки грошей вони хочуть позичити, і на скільки днів вони їм потрібні. Наші клієнти не повинні брати фіксовану суму, яка їм може не знадобитися, або платити відсотки більше, ніж необхідно.

Наша команда

До складу команди сервісу The Credit входять фахівці, що мають багаторічний досвід в сфері кредитування. Вони завжди готові прийти на допомогу у вирішенні будь-яких фінансових проблем.

The Credit - згуртована команда, яка ставить на перше місце такі цінності, як високий професіоналізм, людяність, чесність і постійне прагнення до розвитку.

ПРО КОМПАНІЮ
Повне найменування: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНСОЛЮШИНС" Скорочене найменування: ТОВ "ФІНСОЛЮШИНС"
Код за ЄДРПОУ: 42925542

Товариство - зареєстроване в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 03.04.2019, внесено до Державного реєстру фінансових установ (розпорядження Нацкомфінпослуг від 04.06.2019 №1019); Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи від 04.06.2019 року, серія ФК №1210

Товариство отримало ліцензію на – надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту (розпорядження Нацкомфінпослуг від 13.06.2019 №1108)

Виконавчий орган: Директор – СОРОКА СТЕПАН ФЕДОРОВИЧ

Місцезнаходження: 04050, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГЛИБОЧИЦЬКА, будинок 17, корпус 2,ЛІТ."1-А", офіс 207

код території за КОАТУУ: 8038500000

Телефон: 097-348-35-80

Електронна пошта: thecredit2019@gmail.com

Перелік послуг, що надаються (за умови наявності відповідної ліцензії):
НАДАННЯ КОШТІВ У ПОЗИКУ, В ТОМУ ЧИСЛІ І НА УМОВАХ ФІНАНСОВОГО КРЕДИТУ

Ціна/тарифи на вказані фінансові послуги: - проценти за користування кредитом (позикою) у розмірі 657% (процентів) річних від суми кредиту в розрахунку 1,8% (процентів) за добу; Тип процентної ставки – фіксована.

Години роботи: з понеділка по п’ятницю – з 10:00 до 18:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00, субота, неділя та державні свята – вихідні дні.

Дані про розмір статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) та про дату закінчення його формування: Розмір (грн.): 5 400 000 гривень
Статутний капітал сформовано в повному обсязі

Відомості про учасників (засновників, акціонерів) заявника:
СОРОКА СТЕПАН ФЕДОРОВИЧ, громадянин України, частка с стаутному капіталі Товариства 50%. Виступає КІНЦЕВИМ БЕНЕФІЦІАРНИМ ВЛАСНИКОМ
ТОКАРЕВ ЄВГЕН ОЛЕКСАНДРОВИЧ, громадянин України, частка с стаутному капіталі Товариства 50%. Виступає КІНЦЕВИМ БЕНЕФІЦІАРНИМ ВЛАСНИКОМ

Товариство не має відокремлених підрозділів.

Порушення провадження у справі про банкрутство, застосування процедури санації фінансової установи – відсутні.

Рішення про ліквідацію фінансової установи – не приймалось.

Наглядова рада товариства – відсутня.Аудит 2020

Кредит на картку за 15 хвилин

Оберіть суму

Від 1500 грн

До 3000 грн

Оберіть термін

Від 3 днів

До 15 днів

Тетяна із м. Харків отримала 3000 грн
Оформити кредит